Pozvánka

25. října 2012 v 22:19 | Iva |  PřednáškySrdečně zvu všechny na zážitkový seminář spojený s fotoprezentací míst, kde tradice a dokonale zpracované energetické působení sil přírody osloví každého, kdo se jen trochu zabývá energiemi. Peru je úžasná multikoloritní země, v každé své oblasti, ať už je to Nazka, Arequipa, Colca kaňon, jezero Titicaca se svými ostrovy se zachovalou kečuánskou kulturou Vás něčím uchvátí. Lidé zde žijou jako by se zastavil čas. Snad nejvýznamnější oblastí je Cusko, hlavní město Incké říše, Pisak, Ollantaytambo, Cinchero a další místa posvátného údolí řeky Urubamby mají své kouzlo. Inkové zde vybudovali síť stezek na rozloze 40 tisíc hektarů. Já jsem se vydala na nejvýznamnější spirituální stezku, Inka Trail, dlouhou čtyřicet pět kilometrů. Čtyři dny trekujete po tisících schodech zbudovaných Inky, abyste brzy ráno stanuli na Intipunku a spatřili neuvěřitelný úkaz, ztracené město Inků " Machupicchu". Dokonalé, plné síly. Při měření mi nestačila stupnice, kterou používám při určování energií u nás. Opravdové " universitní město " vědomých Inků. Kam zmizeli?
Více 7.listopadu 2012 v 19 hodin, těším se na Vás i Vaše dotazy. Část výtěžku akce věnuji na nákup sportovního vybavení a fotbalových míčů pro děti z ostrova Amantani, kde jsme strávili dva dny u kečuánských indiánských rodin.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SimonaHoráková | E-mail | 29. listopadu 2012 v 7:59 | Reagovat

Paní Ivo,včerjší přednáška o Peru a věcech spojených,byla pro mně přínosem velmi zajímavých ale i důležitých informací.Probouzí to ve mně takovou vnitřní radost,když vím,že jsou i lidé,jako Vy,kteří berou svět jinak než materiálně a dokáží číst mezi řádky...Celý večer byl krásně a zajímavě pojatý a pokud bude možnost,velice ráda se zůčastním i další Vaší přednášky.Mockrát děkuji .Sim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama