PŘEDNÁŠKY

25. prosince 2012 v 21:08 | Iva |  Přednášky


Po ohlasech povídání o cestování v Peru jsem začala sérii přednášek o energiích kolem nás.
První část jsem věnovala silným energetickým místům v Peru, zejména jezeru Titicaca a ostrovům Amantani a Taquile s poselstvím kmenů Aymarů, údolí Sacred Valley s citadelou Olantaytambo, zbudovanou Inky ve tvaru lamy s mládětem a legendou Tunupa nebo posvátnou poutí Incatrail končící za úsvitu prosluněným Machu Picchu, multidimenzionálním portálem vědomých Inků.
Naprosto přirozené spojení s přírodou, vesmírem a cykly na Zemi natolik zjednodušilo život v této oblasti, že Evropan je zaskočen a nějaký čas trvá se na tuto vlnu napojit a začít si na tyto přirozené prvky života rozpomínat. Zamyšlení zda má člověk správně nastavené hranice ke všemu kolem sebe je na každém z nás. U navenek chudobných národů pak můžete objevit bohatsví a "obyčejné štěstí". Čistá energie z jejich tváří, vztahy k dětem, zvířatům, na to vše jsme zapomněli... Když pak toto vše spojíte s energiemi silných míst (oblast jezera Titicaca dosahuje až šedesátinásobku silných míst u nás), prostě vás to posune, začnete vidět a slyšet věci kolem sebe jinak...Přivezete si to v sobě a rádi to předáte všem, kdo mají chuť se posunout a nemohou se do těchto zemí podívat. První setkání proběhlo 28.11.2012 v klubovně Želechovické školy.


2.díl 14.12.2012
Druhé setkání v předvánočním čase jsem věnovala energetickým místům okolí Zlína a jejich působení na jednotlivé tělesné oblasti. Žijeme v blízkosti tak energeticky zajímavých míst jako je Rusava a celé Hostýnské vrchy. Hostýnská kaple, kopec Pardus to jsou silná centra energií vhodná k posílení celého těla.Také oblast Protřední Bečvy- Kněhyně v trojúhelníku Tanečnice a Lysá Hora, dále oblast Olomouc a Svatý kopeček, Helfštýn, Pálavské vrchy.
Dále jsem se věnovala své čerstvé prosincové pouti po katedrálách v Plzni a třech pražských ( Chrámu sv.Vavřince, Chrámu sv. Víta a Vyšehradě).Tyto stavby mají také svá energetická zřídla a zážitky jsou úžasné.Tak alespoň přiložené foto...3.pokračování chystám v průběhu ledna 2013, mimo jiné budeme diskutovat také na téma Jak to Mayové mysleli s koncem světa a v jaké podobě ve skutečnosti proběhl slunovrat 2012... Jak jsme to pocítili sami v sobě a jak se to projevuje kolem nás...

Všem svým blízkým a příznivcům nových časů přeji plno osobní síly a zdravého ducha v roce 2013

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama