Březen 2013

Jak si tvoříme nemoci

23. března 2013 v 21:09 | Iva |  Přednášky
Člověk je stále na cestě. Často si říká ano, toto je ono, teď to už mám, už vím... Pak se jakoby náhodou objeví info, člověk, situace a ono tak závratné se stane podstatným jen pro ty chvíle, kterých se to týkalo. To vše vede k poznání, že vše je naprosto dokonalé za daných podmínek. A to i tehdy jedná-li se o nemoc, ztrátu člověka, nespokojený vztah nebo život.
Energie je za všech okolností rozdělena naprosto spravedlivě! Nevědomá bytost to vše vidí jinak. Její duše spí...
Vědomý člověk cítí, intuice ho vede k správnému rozhodnutí i když mysl chce velet a bere si na pomoc silné zbraně jako strach, výčitky a jiná přesvědčení, která našeptávají, že riskovat a měnit za nové musí mít jen špatný výsledek.
Tak odevzdáváme zodpovědnost za vše raději druhým. Za nemoc může dědičnost, ovzduší, nekvalitní strava, špatně zvolený lékař, nepovede-li se operace, není-li léčba dost rychlá... Počasí, politika, zákony, byrokracie, korupce... co my s tím máme společné? Jde právě o naše reakce a následné emoce, což ovlivňuje buňky lidského těla.
Připravila jsem si na další setkání s Vámi téma: JAK SI SAMI TVOŘÍME NEMOCI
Budu se snažit vysvětlit zákonitosti a energetické spouštěče různých nemocí na rovině fyzické, mentální, emociální i spirituální. Velmi zajímavou novinkou jsou formy kvantového léčení, o kterém se také zmíním. U těchto uzdravovacích metod záleží na míře uvědomění. V dnešní době se lidé probouzí a pokud vezmou do vlastních rukou odpovědnost nejprve za sebe, jejich vědomí poroste a vytvoří tak další kousek do mozaiky na cestě k hojnosti nás všech. Jiné cesty není.
Těším se na setkání ve středu 17.4.2013 v 18 hodin opět v klubovně Zákl. školy Želechovice
Iva Hastíková, etikoterapeutka