Jak si tvoříme nemoci

23. března 2013 v 21:09 | Iva |  Přednášky
Člověk je stále na cestě. Často si říká ano, toto je ono, teď to už mám, už vím... Pak se jakoby náhodou objeví info, člověk, situace a ono tak závratné se stane podstatným jen pro ty chvíle, kterých se to týkalo. To vše vede k poznání, že vše je naprosto dokonalé za daných podmínek. A to i tehdy jedná-li se o nemoc, ztrátu člověka, nespokojený vztah nebo život.
Energie je za všech okolností rozdělena naprosto spravedlivě! Nevědomá bytost to vše vidí jinak. Její duše spí...
Vědomý člověk cítí, intuice ho vede k správnému rozhodnutí i když mysl chce velet a bere si na pomoc silné zbraně jako strach, výčitky a jiná přesvědčení, která našeptávají, že riskovat a měnit za nové musí mít jen špatný výsledek.
Tak odevzdáváme zodpovědnost za vše raději druhým. Za nemoc může dědičnost, ovzduší, nekvalitní strava, špatně zvolený lékař, nepovede-li se operace, není-li léčba dost rychlá... Počasí, politika, zákony, byrokracie, korupce... co my s tím máme společné? Jde právě o naše reakce a následné emoce, což ovlivňuje buňky lidského těla.
Připravila jsem si na další setkání s Vámi téma: JAK SI SAMI TVOŘÍME NEMOCI
Budu se snažit vysvětlit zákonitosti a energetické spouštěče různých nemocí na rovině fyzické, mentální, emociální i spirituální. Velmi zajímavou novinkou jsou formy kvantového léčení, o kterém se také zmíním. U těchto uzdravovacích metod záleží na míře uvědomění. V dnešní době se lidé probouzí a pokud vezmou do vlastních rukou odpovědnost nejprve za sebe, jejich vědomí poroste a vytvoří tak další kousek do mozaiky na cestě k hojnosti nás všech. Jiné cesty není.
Těším se na setkání ve středu 17.4.2013 v 18 hodin opět v klubovně Zákl. školy Želechovice
Iva Hastíková, etikoterapeutka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama