PROČ JSME TADY NA ZEMI

31. května 2013 v 15:34 | Iva |  Články


Každý z nás má své sny. Už jako malá holka jsem snila o mnohém. Představovala si, jak jsem si sen splnila a byla zvědavá na ten další... Mezitím se objevily nepříjemné představy typu: jak bude existovat svět bez nás až zemřeme, jak se dozvíme, co se na světě děje, když tady nebudem... To mě vedlo ke zkoumání - jak to s tím životem vlastně je? Velkou úlevu mi přineslo poznání, že tělo se zrozuje dokola a vědomí je zde stále. Pomohlo mi pochopit odchody velmi blízkých lidí a "nechat být" jejich smrt s tím, že se opět setkáme...jejich vědomí zde je, jen není v těle a za čas bude a naše duše to ucítí...je to ten pocit, když někoho uvidíte poprvé a jakoby jste ho znali celý život.
Nasloucháním životních příběhů lidí kolem, čtením knih a později v profesích zacílených na "službu bližnímu" člověk sbíral zkušenosti a začal se ptát...Jak je možné, že jeden má a druhý ne, jeden se vyléčí a jiný ne, jeden je šťastný a jiný ne...
Odkud je to řízeno? Z které úrovně se kumuluje výsledek?
Díky své trpělivosti, klikaté životní cestě, absolvovaním desítek seminářů a přečtením stovek knih jsem došla k závěru, který se snažím ověřovat v každém okamžiku svého života.
Výsledkem je ÚROVEŇ VĚDOMÍ jedince v dané situaci - tím daný pohled - tím spuštěný výsledný efekt, energeticky odpovídající úrovni vědomí (pozitivní nebo negativní jak pro pozorovatele tak pro pozorovaný objekt).
Např. dívám-li se na zuboženého člověka z úrovně vědomí bezpodmínečné lásky, jako takového jej přijímám bez odsudku, což je můj pohled na něj, energetický výsledek je pozitivní, mě se nevytvoří jediná záporná emocionální reakce, naopak já tímto vyšlu pozitivní energii směrem k tomuto člověku.
Naopak z úrovně vědomí strachu způsobím sobě negativní emocí zranění v mém fyzickém těle a jemu vyšlu negativní energii a posílím jeho zuboženost. Co je lepším skóre vidí každý z Vás...

Duální svět má dvě strany, na každou situaci je možné reagovat z pozice LÁSKA nebo STRACH.
Láska kóduje intenzivně naši DNA, naši každou jedinou buňku, její prostor, výživu, regeneraci a zdravé dělení tak, že protíná šroubovici DNA správnými kódy mnohonásobně a správně. Její vlna je hluboká a kmitá rychle. Oproti tomu je frekvence strachu, která kmitá pomalou a plochou vlnou a kóduje šroubovici DNA nedostatečně. (G. Braden)

Chce to trochu tréninku a výsledek se dostaví do Vašich životů ve všech oblastech.
Je mi ctí Vás tímto pozvat na PODZIMNÍ MOTIVAČNÍ KURZ, který pro zájemce nyní připravuji.
Bude probíhat ve dvou víkendech v průběhu měsíce října 2013. Termín upřesním koncem léta.
Společně budeme CVIČIT nejen či-kung, POZNÁVAT jak důležité je najít svůj střed v těle, ale i ODHALOVAT své nerovnováhy, vědomě s nimi PRACOVAT a OPRAVOVAT je. OBJEVOVAT dar intuice a PONOŘOVAT se do různých hladin vědomí, aby jste je DOKÁZALI dobře rozlišit a NAUČILI se z nízkých energií ODEJÍT, NECHAT TO BÝT. Pomocí zvuků, skladeb, obrazů různých frekvencí vyhodnotit prožitkem stav svého BYTÍ TADY A TEĎ. A především se PŘIPRAVIT na to, aby vše co si nacvičíte jste UMĚLI VYUŽÍT ve svém životě a brzy VIDĚLI projekci ÚROVNĚ SVÉHO VĚDOMÍ v realitě.
Vaše iva
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janča | E-mail | 5. června 2013 v 7:14 | Reagovat

Díky moc za článek a na kurz se už moc těším :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama