Témata přednášek 2013

3. listopadu 2013 v 12:06 | Iva |  Přednášky

PŘEDNÁŠKY V EPUPA CAFÉ ZLÍNTématem, kterému se nyní ve svých přednáškách věnuji, je způsob jak pomoci lidem najít cestu ke zlepšení kvality jejich života, především zdraví.

Jak vystoupit ze systému, který nás považuje "za bezbrannou oběť bezdůvodného útoku". Mít odpovědnost za svůj zdravotní stav, vnímat všechny souvislosti, které hrajou ve hře "tvorba nemocí" svou roli. Co si počít s tou hromadou nasbíraných potlačených emocí, postojů a přesvědčení, které sebou nosíme do všech dalších budoucích okamžiků života a tím určujeme jeho kvalitu.
Jakým způsobem se tím kóduje kvalita práce ( tvorba, funkce, výživa, obnova a rozpad) našich buněk. Jak se s tím naučit pracovat, být sám sobě léčitelem a využít schopností, které v sobě každý z nás má, jen si na ně rozpomenout. Taková intuice se nedá naučit, stačí pouze opustit programy, které jí nedovolují se projevit. Pak nás vede správně bez usilování ke změnám, které přináší do našich životů naplnění, pocity štěstí a harmonie.
Vše co rozhoduje o výsledku naší tvorby se nachází uvnitř nás, vše co se následně tvoří ve světě vnějším je pouhou projekcí toho, co je v nás.
VŠE CO HLEDÁME, MÁME PŘÍMO PŘED OČIMA

Greg BradenTO, CO HLEDÁŠ SE NELIŠÍ OD TOHO, KÝM JSI

Dr. David Hawkins


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama