STARÉ DUŠE V ROCE 2014 VE VZTAZÍCH

13. března 2014 v 23:23 | Iva |  Články
Když duše už "ví", že má možnost svým vyzařováním tvořit, začne vše vnímat jinak. Hladina vědomí snadno vykalibruje na vyšší úroveň, když nás žádné cizí a hrubější energie neruší, prožíváme klid a blaho. Může se však stát, že se setká naše otevřená duše v realitě s někým na úrovni nížších energií, zůstává s ním a nízké vibrace ji doslova vysajou.To nás vede k tomu, že se takovým situacím raději vyhneme, pokud je to možné. Ale jak se zachovat, když jde o blízké vztahy, které nelze tak snadno opouštět. Rozhodujícím krokem je stát se tou "nejlepší verzí sama sebe".

Ten člověk, který nás odmítá, tak nečiní kvůli tomu, kdo jsme, nýbrž kvůli tomu,
kým musí být on sám, má-li být s námi.
Musí být na naší energetické úrovni a frekvenci, má-li se vytvořit smysluplný
a hodnotný vztah a to pro něj může být příliš.
To nejlepší je být sami sebou ve všech ohledech.
Být tou nejlepší verzí sebe sama a vyzařovat to nejjasnější světlo.
Pokud jsme uvnitř sebe takto v souladu, řadíme se k těm či sbližujeme s těmi,
kteří se mohou spojit s námi.
Nemusíme se takovýmto lidem prodávat, oni již vědí, kdo jsme.
Nemusíme je přesvědčovat o své ceně a hodnotě, oni to vidí na vlastní oči.
Zrcadlíme to nejlepší v nich a platí totéž naopak.
A oni neočekávají ani nechtějí, abychom slibovali něco přemrštěného nebo abychom
začínali z bodu, kde nejsme dost dobří, protože oni vědí, že jsme stejně jako oni dokonalí,
celiství a úplní v každém směru.

Co vedlo k rozdělenosti a nevyváženosti v našich duších? Každý člověk má svoji ženskou a mužskou polovinu.
Ženská část v nás představuje otevřenost, komunikaci, intuitivní vnímání a přirozenou touhu po tvoření, lásce a léčení. Duši, která s námi mluví skrze tělo. Vrozená moudrost těla nikdy nemlčí, mluví řečí těla, říká jak se cítíme. Neslyšíme-li její slova, tak umí promluvit skrze nemoci. Pokud se dokáže spojit tato moudrost těla s naším vědomím a vytvoří soulad, pak probouzí k životu naše vyšší já a stará duše se rozzáří v plném světle. Najednou je celistvá a plně prožívá sama sebe a přitom se cítí být se vším propojená.To dokáže naše ženská část. Aby se nestala zranitelnou, kterou byla po celá x-letí, ohrožená mužskou agresí, je třeba vyléčit vnitřního muže. Tento hrubý muž toužící po moci dosud bojoval se vším na základech nevědomosti, nejistoty, manipulace a strachů. V této energii se mnohé z nás starých duší ještě občas zrcadlí nebo totéž projektují do svých partnerů. Vyléčit tohoto ustrašeného agresora a trasformovat ho do podoby pokojného bojovníka staré duši velmi uleví. Vnitřní žena nyní plně důveřuje a cítí, že je o ni dokonale postaráno. Strážce - nově zrozený vnitřní muž nese jemnější energie a větší vnitřní sílu, umí být ostražitý, plně probuzený a přítomný. V přítomnosti neexistuje strach a tak jeho rozhodnutí budou vždy správná. Chrání vnitřní ženu před nebezpečím a tvoří pevnou hranici, rozhoduje a nevpustí energie neprospívající cestě vyššího záměru, např. negativně tvořících lidí a nízké energie kolektivního nebo planetárního vědomí. Takto zcelená a vyléčená stará duše dostává odvahu a vnitřní sílu vynést svoje schopnosti na světlo světa.
Kdysi dávno staré duše zneužily svoji osobní moc a svět zanikl (12 tisíc let-Atlantida). Od té doby nenašly dost odvahy toto napravit. Jde tedy o mistrné ovládnutí nás samých, ne životů těch druhých. Strach pak dlouho rostl (5 tisíc let).
Až doposud se ženská část v nás bála projevit, nechtěla prožívat násilí. Pamatuje mnoho životů. Mysl si libovala v růstu, ego nás skrze ni vedlo a manipulace skrze strach mnohým hrála do karet.Temnota a strach z minulosti zničily kouzlo bdělé přítomnosti.
Až dnes staré duše cítí dobrý vítr do plachet ( vesmírné energie okolo 2012 a Zlatý věk ) a tak uspořádané ve svém nitru jedna za druhou začínají šířit světlo.
A jak řekl J. A. Komenský : Tam kde je světlo, tma sama mizí bez boje....
sepsala iva 13-03 2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eMozek.cz | E-mail | Web | 15. srpna 2015 v 12:02 | Reagovat

Hezké, a inspirativní:) Jsem rád, že i takové texty se na blogu někde na českém internetu objeví...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama