Přednášky květen a červen 2014

21. dubna 2014 v 16:04 | Iva |  Přednášky

Srdečně zvu na povídání o všem, co v těchto časech hýbe světem. Tématické zaměření každého setkání je možné rozšířit
Vašimi dotazy, na jakoukoliv otázku existuje odpověď. Třeba i ta neuspokojivá pro Vás bude zásadní, může Vás nastimulovat ke změně pohledu na svět kolem. Je totiž na čase odhalit iluzi tohoto společenství, opustit společenské "já" a začít žít intuitivní "já". Je to nejtěžší a rozhodující krok k jinému chápání Vaší reality.
STAV MYSLI JE HRA, KTERÁ SE TU HRAJE! Evoluce začíná.Lidské bytosti se učí číst energie.Vnímat svět jinak než pouze smysly.Naše smysly: oči, uši, nos, ústa jsou pouze šidítka reality. Omezují ji. Jistě jste také podlehli "pasti z požitku".
Učíme se cítit.Nejen muži, kteří byli dlouhé tisíciletí od této energie odpojeni a vše řešili agresí. Ale i my ženy, které jsme neměly zbytí než žít také těmito agresemi, abychom se ochránily. Cítění srdcem, žití intuicí nás povede pravdivě k sobě samým. Tak zjistíme, kdo skutečně jsme, otevřeme se plně svým energiím a naše realita se změní. Přijdou nové zkušenosti a tam se poznáme. NAŠE ZKUŠENOSTI JSOU PŘÍMÝM ODRAZEM TOHO, CO SI MYSLÍME! Jasnost a správný odhad
vlastních sil jsou teď důležitým atributem jak žít. Vaše myšlenky formují svět. Jsme stále nuceni frekvencemi okolo k oscilaci (TV, tisk, filmy, reklama, banky, farmako-potravinové korporace, pojišťovnictví...). Brání nám to v jasnosti vidět věci správně. Naučíme-li se být v tichu, v čisté přítomnosti, rozhodovat se podle sebe a pro sebe nejlépe, už pouze tímto ovlivníme nejen svou realitu, ale i své okolí, rodiče, děti, partnery... Vyjadřujeme se slovy, řeč je také informace nesoucí frekvenci. Jistě jste už slyšeli o hadotechnologii nebo síle zvuku, která bourá hradby Jericha, biblicky staré pověsti.
Tyto energie hrají na naše těla jako na nástroj, ladí ho. Kolikrát se zlobíme na sebe a pak si to vylejeme na dítě nebo partnera, naladíme si ho a divíme se jak se pak chová. Také média zakomponují jisté kódy do hudby nebo reklamy, fungující podprahově a my nic netušíc jim pomáháme držet tyto vibrace pomocí svých nástrojů, tedy těla.
Co uděláte se zvukem je Váš další úkol. Vyberte si svůj zvuk. Klíčovým slovem je pocit harmonie...
Také se zmíním o potřebách těla, které se vyladilo na vyšší vibrace. Je to o jiné skladbě stravy, fungování buněk, zdraví.
Budete cítit obrovské množství energie, kterou jste měli vždy, jen jste ji spotřebovali na činnosti, které vám příliš neposloužily.
Principy žití na planetě Zemi se změní. Lidé se probudí a každý sebepřijímající, sebemilující a tvořící člověk udrží vyšší vibraci energie, bude ochoten ji nabízet ostatním a ukazovat, jak ji mohou dosáhnout. Frekvence budou rozdávány a sdíleny. Tak se pozvedneme všichni a tak také zanikne svět, jak ho známe. Toto bylo tím Mayským proroctvím o konci světa.
Hmotný svět se přetransformuje do jemnějších poloh, kvalita bude podstatnější než kvantita. Budeme svou frekvencí
přitahovat pouze věci se stejnou vibrací. Bude i mnoho těch co budou volit postaru, my víme, bez pocitu a emocí, že
každý má svobodu volby. Je tu stále dualita. HMOTA JE JEN UVĚZNĚNÉ SVĚTLO.
Těším se na Vás. 20.04.14 iva

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama