Říjen 2014

ZMĚNA TERMÍNU SEMINÁŘE

22. října 2014 v 21:06 | Iva |  Přednášky
Milí příznivci, oznámení pro ty z Vás, kteří se nezúčastní přednášky 29.10.2014
Harmonizace mužské a ženské energie v nás a budete mít zájem o účast na sobotním semináři,
původní termín sobota 1. 11.2014 je přesunut na sobotu 8.11.2014

Seminář se koná v příjemném prostředí (viz foto) na adrese: Hvozdenská 86, Zlín- Lužkovice,
kde je provozovna chiropraktika Ivo Babíka Reponace pohybového aparátu . V rámci semináře je možnost se seznámit s Tandemovým léčením Dech života spolu. Tento nový společný projekt je energetická práce s buněčnou pamětí, řeší chronické stavy, nezhojitelné a degenerativní procesy a narušenou energetickou funkci orgánů blokovanou emočními zraněními...
Seminář začíná v 9 hodin a bude končit v 16 hodin. Cena je 600 Kč za osobu, malé občerstvení v ceně


TVOŘÍM VE SPOJENÍ

22. října 2014 v 21:05 | Iva |  Články

Představuji Vám nový projekt "Ž I V O T N Í R E S T A R T" aneb jak být krásná/ý a sebevědomá/ý

Většina z nás žije životy v přesvědčení, že "možná jednou" nebo "někdy příště"... Tato přesvědčení jsou tichá a promlouvají k nám neviditelnou silou, která nás drží v energiích nerozhodnosti, falešné víry, že něco nelze nebo že za to nejsme zodpovědní...
Podstatou Životního restartu je pochopit sebe jako dokonalost, jedinečnost a celistvost. O projevení vnějších atributů krásy se postará autorka projektu Renata Mejzrová. Zážitkové focení zaznamená Vaši postupnou proměnu a to jak zásadně se můžete změnit, podíváte-li se na sebe jinýma očima. Budeme společně objevovat cesty, které umožní, aby vyšla na světlo Vaše vnitřní krása a vše se pak spojilo v zářivou celistvost. Při terapii využívám všech nabytých zkušeností z oborů, kterými jsem za svůj život prošla. A chci dodat, že vším čím jsem byla, jsem byla ráda. Intuitivní energoterapie a etikoterapie je propojením toho všeho.
Abyste se stali vnitřně čistými, je třeba nastavit zrcadlo všeho, co Vás kdy zranilo. Přijmout podstatu zranění, pochopit jeho příčinu a nechat to být. Znamená to z neprojeveného v podvědomí přesunout zpracované trauma do vědomě pochopeného a více to v sobě nedržet. Lidé jsou překvapeni, že je třeba se naučit odkládat a ne stále přidávat další znalosti. Ne vždy jsou znalosti tím, co nám schází. Lidem chybí spojení se sebou, mnozí ani netuší co to znamená, nesetkali se s tím doma ani ve školách. Žijeme pak životy spíše druhých, přání svých rodičů, partnerů nebo dětí... Vždycky nám ale bude chybět pocit naplnění. Ten vychází z našeho snění, které nám dává návod, čím jsme jedineční, nadaní a talentovaní... Málokdo z nás žije takový život.
Když jsem se jednoho dne rozhodla žít svůj život a své sny, byl to nádherný osvobozující pocit. Byla jsem šokovaná, jak snadno přicházely příležitosti k jejich naplnění. Objevila jsem svou vnitřní sílu a toho kým skutečně jsem. Touto cestou vedu své děti i klienty. Máte-li odvahu, stojí to za to! S úctou k tomu, že vše je možné, iva

Pozvání do ČT pořad Sama doma, 17.10. 2014
Záznam z pořadu ZDE
SOUVISLOSTI

22. října 2014 v 21:00 | Iva |  ČlánkyDýchl na nás podzim. Příroda po celý tento rok ukazuje svoji sílu. Zdá se, že se budeme muset vzdát myšlenky, že se s planetou nic neděje..."Pouze" začala vibrovat dvakrát vyšší frekvencí (ze Schumannovy 7,82 Hz v závěru století se dnes blíží téměř ke 20 Hz) a na to zákonitě reaguje naše nervová soustava. Venku to hýří neuvěřitelnou plejádou barev, vše září energií, není vyjímečné, že v jeden den je slunečno i deštivo, rozdíly teplot jsou obrovské. Rozkvétají jarní kytky a jahody. Vše kolem jakoby nebylo pod kontrolou. Také naše imunita dostává naloženo, neboť lidé "změny" neradi. Každý z nás může ukázat jak umí pracovat s přizpůsobivostí.
Odborné texty lékařů a výzkumy zabývající se stárnutím člověka se shodují na dvou faktorech, určujících jak rychle stárneme: umět být sám sebou a umět se přizpůsobit čemukoliv.
Lidé, kteří se vysokého věku dožívají, nežijí život v nadbytku, jsou skromní a vše mají ve svém životě vyvážené, pracují a jsou aktivní do vysokého věku a mají radost ze života. Nemoci jakoby se jich netýkaly. Závěry jsou jednoznačné: vysoký věk ve zdraví je nepřímo úměrný odporu, který životu klademe! Budeme-li stále ulpívat na přesvědčeních, že vše doposud fungovalo, tak proč by to nešlo tak dál...nebudeme se umět přizpůsobovat změnám a tím si tvořit překážky a nespokojenost : máme tady odpor k životu. Naše buňky, i když my to můžeme zapírat, že ničemu neodporujeme, budou respektovat program nespokojenosti, což je zrychlené stárnutí a lenost se dostatečně živit, čistit, pohybovat, rozmnožovat a zbavovat odumřelých částí. Organismus bude plný toxinů a my všechnu energii věnujeme detoxikaci, bude nám scházet energie k tvorbě nových projektů. Život si budeme nevědomě zkracovat a taky nás nebude naplňovat a bavit.
Zkusme se každý sám zamyslet, když teď na podzim bilancujeme úrodnost tohoto roku, jak se dokážeme pohybovat v těchto oblastech změny a odložení všeho starého a nefunkčního.
Zkusme vše brát jako výzvy k dalšímu posunu, že každý z nás je toho schopen a nalaďme se vyšší frekvenci. Planeta už to splnila a zdá se, že člověk bez planety nemůžeme existovat.
Když jsem v květnu 2014 v tunelech Ravne, propojujících komplex Bosenských pyramid, spatřila megalit K5, který byl objeven na sklonku minulého roku, došla mi jedna pro mě zásadní věc. Megalit je uložen v místě pramene energie zemského jádra, podzemních vodních pramenů a ley-lines. Jste-li v jeho blízkosti je Vám lehce, jste plní energie a cítíte se sami sebou. Je z keramiky, odlité a vypálené při velmi vysoké teplotě prehistorickou civilizací, která ve svém jádru obsahuje krystal, jež všechny energie slučuje a přetransformuje v takové, které jsou pro člověka konstruktivní. Na megalitu (viz foto) je vyobrazena bytost, kterou jakoby kojila sama planeta.
To je tím symbolem dnešní doby: SPOJENÍ S PLANETOU JAKO NAŠÍ ŽIVITELKOU, která je shodná se spojením se ženskou energií v nás samých. Vše je o přijetí, kreativních změnách, vytvoření skutečných podmínek pro život, pocitu nasycení životem. Každý z nás to v sobě má, buďme tedy bytostí na megalitu a buďme i tou planetou , která živí sama sebe i všechny kolem. Energie máme od planety, jelikož se po ní pohybujeme, krystalem se stává naše srdce, to dokáže přetransformovat vše a ještě i vysílat do okolí (torus energie ze srdce se šíří 3,5m na každou stranu a vysílá energii pět tisíckrát silněji než mysl).
Mám poslední dobu pocit, že pokud se podaří člověku v sobě probudit ženský aspekt, mužská část v nás se rychleji vyléčí. Agresivní vnitřní muž se mění v pokojného bojovníka a my se stáváme celistvými. Vydáme-li se s tímto ven, potkáme podobně vyladěné bytosti, dokážeme se propojit a společně tvořit. Zkuste to taky...
Více na mé přednášce "Harmonizace mužské a ženské energie" 29.10. 2014 , iva