SOUVISLOSTI

22. října 2014 v 21:00 | Iva |  ČlánkyDýchl na nás podzim. Příroda po celý tento rok ukazuje svoji sílu. Zdá se, že se budeme muset vzdát myšlenky, že se s planetou nic neděje..."Pouze" začala vibrovat dvakrát vyšší frekvencí (ze Schumannovy 7,82 Hz v závěru století se dnes blíží téměř ke 20 Hz) a na to zákonitě reaguje naše nervová soustava. Venku to hýří neuvěřitelnou plejádou barev, vše září energií, není vyjímečné, že v jeden den je slunečno i deštivo, rozdíly teplot jsou obrovské. Rozkvétají jarní kytky a jahody. Vše kolem jakoby nebylo pod kontrolou. Také naše imunita dostává naloženo, neboť lidé "změny" neradi. Každý z nás může ukázat jak umí pracovat s přizpůsobivostí.
Odborné texty lékařů a výzkumy zabývající se stárnutím člověka se shodují na dvou faktorech, určujících jak rychle stárneme: umět být sám sebou a umět se přizpůsobit čemukoliv.
Lidé, kteří se vysokého věku dožívají, nežijí život v nadbytku, jsou skromní a vše mají ve svém životě vyvážené, pracují a jsou aktivní do vysokého věku a mají radost ze života. Nemoci jakoby se jich netýkaly. Závěry jsou jednoznačné: vysoký věk ve zdraví je nepřímo úměrný odporu, který životu klademe! Budeme-li stále ulpívat na přesvědčeních, že vše doposud fungovalo, tak proč by to nešlo tak dál...nebudeme se umět přizpůsobovat změnám a tím si tvořit překážky a nespokojenost : máme tady odpor k životu. Naše buňky, i když my to můžeme zapírat, že ničemu neodporujeme, budou respektovat program nespokojenosti, což je zrychlené stárnutí a lenost se dostatečně živit, čistit, pohybovat, rozmnožovat a zbavovat odumřelých částí. Organismus bude plný toxinů a my všechnu energii věnujeme detoxikaci, bude nám scházet energie k tvorbě nových projektů. Život si budeme nevědomě zkracovat a taky nás nebude naplňovat a bavit.
Zkusme se každý sám zamyslet, když teď na podzim bilancujeme úrodnost tohoto roku, jak se dokážeme pohybovat v těchto oblastech změny a odložení všeho starého a nefunkčního.
Zkusme vše brát jako výzvy k dalšímu posunu, že každý z nás je toho schopen a nalaďme se vyšší frekvenci. Planeta už to splnila a zdá se, že člověk bez planety nemůžeme existovat.
Když jsem v květnu 2014 v tunelech Ravne, propojujících komplex Bosenských pyramid, spatřila megalit K5, který byl objeven na sklonku minulého roku, došla mi jedna pro mě zásadní věc. Megalit je uložen v místě pramene energie zemského jádra, podzemních vodních pramenů a ley-lines. Jste-li v jeho blízkosti je Vám lehce, jste plní energie a cítíte se sami sebou. Je z keramiky, odlité a vypálené při velmi vysoké teplotě prehistorickou civilizací, která ve svém jádru obsahuje krystal, jež všechny energie slučuje a přetransformuje v takové, které jsou pro člověka konstruktivní. Na megalitu (viz foto) je vyobrazena bytost, kterou jakoby kojila sama planeta.
To je tím symbolem dnešní doby: SPOJENÍ S PLANETOU JAKO NAŠÍ ŽIVITELKOU, která je shodná se spojením se ženskou energií v nás samých. Vše je o přijetí, kreativních změnách, vytvoření skutečných podmínek pro život, pocitu nasycení životem. Každý z nás to v sobě má, buďme tedy bytostí na megalitu a buďme i tou planetou , která živí sama sebe i všechny kolem. Energie máme od planety, jelikož se po ní pohybujeme, krystalem se stává naše srdce, to dokáže přetransformovat vše a ještě i vysílat do okolí (torus energie ze srdce se šíří 3,5m na každou stranu a vysílá energii pět tisíckrát silněji než mysl).
Mám poslední dobu pocit, že pokud se podaří člověku v sobě probudit ženský aspekt, mužská část v nás se rychleji vyléčí. Agresivní vnitřní muž se mění v pokojného bojovníka a my se stáváme celistvými. Vydáme-li se s tímto ven, potkáme podobně vyladěné bytosti, dokážeme se propojit a společně tvořit. Zkuste to taky...
Více na mé přednášce "Harmonizace mužské a ženské energie" 29.10. 2014 , iva

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama