LÉTO 2015

24. května 2015 v 9:54 | Iva |  ČlánkyVšem svým příznivcům přeji krásné a sluníčkové léto. Pro mě osobně to bude čas cestování a nabírání nových zkušeností pro další podzimní cyklus přednášek a fotoprezentací. Letos se budu hodně věnovat cestám po území České republiky, pyramidálním oblastem okolí Prahy, Berounky a Karlštejna, okolí Znojma a Mikulova a hlavně Beskydům a rodnému Valašsku, včetně detekce pyramidálních energií a novým objevům v našem okolí. Průzkum několika pyramid v okolí hradu Karlštejna, které energeticky živí hlavní věž a mystický charakter stavby, vybudovaný moudrým císařem Karlem IV., začne již tento víkend. Poté mě čeká první konference o pyramidách ČR ve Znojmě, s průzkumem podzemního města a oblasti Šobesu, zdvojené pyramidy s úrodnými vinicemi, obklopeného meandrem řeky Dyje, obdobně jak jsem poznala v Peru na Machu Picchu. Zajímavé bude setkání s p. Uvarovem, který se intenzivně zabývá účinkem působení pyramid na lidský organismus, hlavně v oblasti Krymského poloostrova. Letní Slunovrat strávím v Nebeském městě, v místě dvou kamenných mohyl, podobným těm v Anglii, které jsou ve vztahu posvátné geometrie s pyramidou Rtanj, vzdálenou asi třicet kilometrů od Nebeského města. Vše leží na území Srbska. Budeme více bádat po pramenech starých Slovanů a jejich rituálech a hledat návaznost na současnost, která se proměňuje obrovskou rychlostí díky ukončení starého vnímání času. Pak přijde Svatojánská noc 24.6. Noc strávím na jednom z nejstarších pohanských vrcholů a zároveň staré pyramidě nedaleko Zlína.
Poslední víkend měsíce června uzavřeme letošní jarní cyklus skupinové práce Moje energie, která bude na podzim pokračovat dvěma dalšími cykly po třech víkendových termínech. Podrobný rozpis kurzů i přednášek uvedu během léta.
Připravuji také novou podobu blogu a budu se věnovat psaní knihy o dejavú zážitcích na mých cestách světem a životem.
Tak ať se nám to léto vyvede! S láskou a úctou ke všem, kteří navštěvujete tento blog.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee | 24. května 2015 v 10:12 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Btw: super plány na léto, budeš to mít koukám nabité :). Tak přeji, ať ti to všechno vyjde!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama