SILOVÁ MÍSTA VE SVĚTĚ

16. srpna 2015 v 8:26 | Iva |  Mé cesty po silových místech
Planeta Země je živá bytost a má na svém povrchu mnoho bodů, které jsou sestaveny do planetární mřížky a my je můžeme vyhledat naprosto přesně podle GPS. Tyto body jsou propojeny do drah, meridiánů podobně jako v lidském těle. Na těchto místech, kde vyzařuje silně zemská energie, lidé po generace budovali stavby, většinou sakrálního charakteru. A tak můžeme rozpoznat v těchto místech základy například kyklopského zdiva z původních chrámů, na kterých byly zbudovány mladší stavby, využívající tyto staré zářiče.
Poslední doba ledová (50 000 let) dovolovala život pouze asi do 30°od rovníku a tak významná energetická místa máme většinou v této zóně.
Gíza, Machu Picchu, Nazca, Velikonoční ostrovy, Petra, Mohendžodáro, Kailás, Angkorwat tvoří tzv. posvátný rovník. Na těchto místech najdete podobné technologie, materiály, písmo, ale i nevysvětlitelné jevy, mnohatunové bloky, naprosto přesné řezy, spoje mezi které nedáte ani nůž, niklové skoby použité při budování Sluneční brány města Tiwanacu v Bolívii před více než sedmi tisíci lety nebo podivné sochy připomínající bytosti z vesmíru...
Některá silová místa se mi podařilo navštívit a tak uvádím pár fotografií a zážitků na svém blogu.


PERU: ROK 2012

Můj velký dětský sen o jezeře Titicaca, na který jsem dávno zapomněla, jsem si splnila koncem roku 2012. Ten Mayové považovali za konec světa, málokdo tomu tehdy rozuměl, ale svět, jaký jsme ho znali a čas, jak jsme ho vnímali, skutečně už není. Z hlediska energií bylo Peru úžasným počátkem mého nového vnímání a cestování po silových místech. Na jednom malém ostrůvku na jezeře Titicaca se mi přihodila zvláštní věc, při starém rituálu, kdy se obcházelo sídlo starých Aymarů třikrát dokola proti směru času, jsem se dostala mimo realitu, fyzicky jakoby se vše otevřelo do nekonečnosti a já se dostala ke zdroji, ten pocit je nepopsatelný, napojení, pláč, vděčnost a milost... Od té chvíle bylo vše jinak jak před tím. V Cuscu, Inkové jej nazývají Pupek světa, nás provázel průvodce, jmenoval se Jaime, původem Inka, navenek velmi skromný vzdělaný muž. Pracoval jako právník a několikrát do roka provázel posvátnými místy turisty, myslím že právě kvůli předávání tradičních duchovních informací. Při Inkatrailu, posvátné pouti, dlouhé téměř padesát kilometrů, jsme putovali džunglí a opozdili se za ostatními. Zvláštní chvíle, nemluvili jsme, jen se na sebe dívali a mluvili očima, pak mi otevřel dlaně a řekl "open". Dnes vím, že mluvil o dlaňových čakrách a putovali jsme dál. Na Machu Picchu u obětní skály jsme si slíbili, že o sobě vzájemně napíšeme ve svých knihách. Tak Jamie, jestli jsi už o mě napsal, děkuji a já prozatím takto...IZRAEL A PALESTINA: ROK 2014


Informace o knize Kateřiny Emerichové a jejich studium mě dovedly k rozhodnutí navštívit místa, kde podle písem kdysi vznikla civilizace. Knihy o svatých ženách a průvodkyních Ježíše na jeho poutích po Palestině a Izraeli vypraví o mnoha místech a já je toužila nacítit osobně. Tato cesta mi dala mnoho indicií o skutečném kristovství a pomohla si udělat osobní názor na víru.
Užila jsem nádherné chvíle při meditaci v poušti nedaleko Jericha, magickém nočním Jeruzalémě a Betlémě. V místech, kde celý svět je výš, u Mrtvého moře a okolí Kumránu, proslaveným nálezem písem na měděných deskách o skutečném životě Ježíše a Essejců, cítíte zvláštní vibrace hitorie toho místa. Na Massadě nebo Herodionu si uvědomíte sílu místa a obsah, co vyzařují, jaké formy staveb s pyramidálními a energii potencujícími prvky se zde budovali. Také kolik strachu je uloženo v lidech, co tu žijí, jak zablokování první čakry (věrnost kmeni) a druhé čakry (neodpuštění) řadí Izrael na první místo výskytu rakoviny. Odborníci však tvrdí, že příčinou je to, že Izrael nemá prakticky žádnou pitnou vodu... Návštěva domácích kibuců s úžasnými produkty z čerstvého a sušeného ovoce omámila moje chuťové buňky. Jsem milovnicí kráterů a tak Galilejské jezero bylo mou srdeční záležitostí, stejně jako jezero Titicaca. Plavba po jezeře, staré židovské zpěvy a voda občas dovolily probliky do minulosti. Vše se míchalo a bylo opojné, až se z toho tajil dech. Zároveň na pobřeží pozorujete pyramidální kopce pod Golandami, které energeticky přitahují vše správně, dějí se tam očistné procesy. Stopa z návštěvy této země zůstane navždy uložena v mém srdci. Děkuji za to.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama