KDO JSEM V ROCE 2015

12. srpna 2015 v 20:01 | Iva |  Kdo jsem?

Jsem etikoterapeutka a energoterapeutka, také koučka osobního rozvoje. Třicet let praxe v medicíně, studium psychosomatiky i jiných alternativních metod a především mé vlastní zkušenosti ze spirituálního přístupu k žití mi umožnily stát se průvodcem na Vaší cestě životem.
Terapeuticky Vás povedu, jak dlouho si budete přát.
-odhalíme společně bloky, které nedovolí žít plnohodnotný život
-naučíte se sami pracovat s Vaším vlastním potenciálem energie
-následně dojde k postupné harmonizaci všech aspektů života
-vyjdete z nemocí do zdraví
-vytvoříte si zdravý vztah k sobě a okolí
-budete mít dostatek hojnosti v životě
Vše pochází z jediné podstaty, že vše je jedno, to jest jednoty všeho. Ať je důsledek kdekoliv v životě, je třeba tomu rozumět, najít příčiny a postupně všechny přijmout, pochopit je a "nechat být". Zkrátka to nepovažovat za nepodařenou minulost, ale pouhou zkušenost, nesprávné rozhodnutí, nedostatek bdělosti, kdy někdo nebo něco zneužilo této naší slabosti a my uvěřili, že nemůžeme být silnější!
Emoční důsledky všech pocitů nesou energii, která na tvorbu naší reality působí destruktivně, ať se jedná o strach, smutek nebo hněv. Lidé nevěří, že lze projít čímkoliv a nedát emoci pozornost, kterou situace sice vyžaduje, jelikož se emoce jeví jako naše součást.
Učím klienty projít situací neutrálně, chápat svou hodnotu i hranice a ušetřenou energii investovat do tvorby života v jejich prospěch. Jeví se to jako egoistické, ale je to pouze fáze uzdravení nás samých, našeho třetího energetického centra solaru plexus. Je to výzva pro ty z Vás, co jste se rozhodli jít jinou cestou než doposud.
Osud a náplň toho, co máme v životě prožít je dán do naší DNA už v době před narozením. Jediné, co je v naší moci, je projít tím vším s co nejnižším prahem rozporu, nesouhlasu nebo odmítnutí. Emoční neutralita nám pak dovolí využít plně naší intuici a kreativitu k tvorbě všeho v nás a následně kolem nás.Tato naše vnitřní síla se vyjadřuje vyzařováním, které okolní svět vnímá s respektem, uctívá naše hranice a přitom nám důvěřuje a rozumí našemu soucitu. Naše emoční inteligence má zdravou úroveň a uzdravuje se také náš život, který máme nyní plně ve svých rukou, co se týče našich rozhodnutí jsme za něj plně zodpovědní, ale zároveň získáváme sílu vnitřní svobody, která je povznášející. Tvoříme si svět nebo jej formujeme podle naší vnitřní síly a pomocí lásky k sobě a všemu kolem.
"JE TO JAKO DOPADAJÍCÍ KAMÍNEK NA HLADINU, KTERÝ VYTVÁŘÍ DALŠÍ A DALŠÍ KRUHY NA HLADINĚ!"

Svou terapeutickou praxi jsem rozšířila v loňském roce o komplexnější péči o klienta.
S partnerem chiropraktikem a homeopatem IVO BABÍKEM společně poskytujeme
TANDEMOVOU TERAPII "DECH ŽIVOTA", která je specifickým terapeutickým přístupem ke všem rovinám fyzické, emoční i energetické. Dochází zde k vyladění energetických meridiánů ve fyzickém těle, emočnímu odbloku buněčné paměti a energetickému zprůchodnění těla, které je nyní v harmonii energií ženské jinové a mužské jangové. Klient takmůže okusit možná poprvé pocit totální celistvosti.
Tandemová technika se stala velmi oblíbenou díky své kompletnosti. Objednávky viz kontakt.

Další mojí velkou vášní je cestování po silových místech ve světě i v Čechách.
Expedice a badatelská činnost o jejich významu pro současný život a seznamování lidí s tímto tématem se stala součástí mých přednáškových cyklů, článků, vystoupení v masmédiích a obsahem mé připravované knihy o cestách nejen životem, ale i časoprostorem. Více viz energetická místa a přednášky.

Několikrát do roka pořádám skupinové semináře pro ty z Vás, které zaujaly témata mých přednášek a chcete se v praxi více zdokonalit, prohloubit Vaše sebepoznání a také si vzájemně pod mým vedením odzrcadlit své stínné stránky, což je ten nejlepší začátek k nastoupení sebeuzdravovacího procesu. Více viz semináře.

Také jsem průvodcem po silových místech na Moravě i v Čechách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama