VODA DNES JAKO LÉK

11. srpna 2015 v 22:37 | Iva |  Články


Slunce násobně zesílilo svoji aktivitu, skutečně nám nezbude než akceptovat kosmickou precesi a změnu klimatu v rámci dalšího vesmírného cyklu. Letošní léto je opravdu horké, to jistě pociťují i ti, kteří léto milují. Jsme zpomalení, nic moc se nám nechce a venku se nedá dlouho vydržet. Nutí nás to přijmout všechno tak, jak to přichází zvenčí, ale zároveň vnímat sami sebe, což se dříve nebo za běžných podmínek málokdy dělo. Jako by to zapadalo do scénáře přeměn, ve smyslu odpojování logické levé hemisféry mozku a návyku používat intuitivní pravou hemisféru. Všichni bez vyjímky, vědomí i nevědomí. Nemá smysl se překonávat, zkoušet svoji výdrž, naše těla jakoukoliv další zátěž nejsou schopna zvládnout. A snížení teplot není v dohlednu. Spíše nás čeká ještě další velká řada změn, změna klimatu je začátek.
Stačí navštívit příjmovou interní ambulanci nemocnice a dostane se Vám odpovědi. Mladí lidé s kolapsy z horka, spousta poruch rovnovážného aparátu (Menierův syndrom), cyklisté a turisté, kteří "to chtěli dát" jako vždycky, přece to tak dělají už léta, srdíčkáři se slabostí nebo komplikace žilních zánětů, jako jsou trombózy a embolie, alergické reakce na slunce a hmyz, žlučníkové záchvaty a průjmy...
Před pár dny ráno mě takhle vzbudil telefon, táta mi volal, že se mu velmi špatně dýchá. Po pár informacích jsem pro něj vyslala na chalupu dceru, která jej zavezla do nemocnice. Pro arytmii mu nahodili znovu srdeční rytmus, rozředili krev a propustili domů. Když se mě ráno ptal, co by měl udělat než moje dcera pro něj přijede, doporučila jsem mu vypít dva litry čisté vody. To udělal, výměna tekutin směrem ven neproběhla ještě několik hodin. LIDÉ NEPIJÍ ! Jejich krev se koncentruje, je hustá, pro srdce je nesmírně těžké zvládnout menší hustější objem krve. Zvláště berou-li spoustu léků, které překyselují a také zahušťují. K tomu venkovní teploty okolo 38 stupňů, takže se navíc potíme a ztráty se ještě zvětšují. Jíme a pijeme odvodňující potraviny a to vše jsou důsledky.
VODU - VODU - VODU! Vypít bychom měli 0,5 litru na deset kilogramů váhy, doplnit také minerály a sůl. Sycené nápoje nejsou vhodné, nemají totiž schopnost vázat toxiny z těla a lidé si ztěžují na bolest a ztuhlost kloubů.
Skvělé je nechat obyčejnou vodu na světle, obohatit ji šungitem a křišťálem. Voda tak dostane jiné povrchové napětí a negativní náboj a je schopná se lépe vstřebávat a dostávat do mezibuněčných prostor buněk našeho těla.
Také je vhodné často se sprchovat a pobývat ve vodě. Nasakovat vodu celým tělem. Kůže lidského těla má plochu více jak dva metry čtvereční. Obrovská komunikační plocha oproti žaludku. Napadlo nás se zvážit před pobytem ve vířivce, voda je v ní "živá", měkká a léčivá, vířivý efekt ji dává správný náboj. Místo chemie používáme technologii Dr. Grander s prainformací o vodě, šungitovou drť a zeolit. Pobýváme ráno za svítání a večer po setmění přibližně třicet minut. Za ten čas je naše tělo schopné nasát dvakrát asi tři deci vody pomocí kůže. Hydratovaná kůže se tak nepřehřívá a nepotí, velmi doporučujeme si občas dopřát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama