PSYCHOSOMATIKA Z PRAXE 4

24. ledna 2016 v 17:42 | Iva |  Psychosomatická medicína

TÉMA: VZNIK NEMOCI

My to máme v rodině... Hraje roli genetická predispozice nebo nemoc vzniká způsobem našeho života? Proč se u někoho projeví nemoc předků a někdo nemá sebemenší náznak, že by tou či onou rodovou zátěží trpěl? Tímto článkem shrnu jaké mám poznatky a zkušenosti u klientů a pacientů z ordinací, kde jsem léta praktikovala. Už velmi staré léčebné techniky věděly a šamané toto používají dodnes, že i otevřené zranění má původ mnohem hlubší, než pouze ve fyziké rovině. Současná medicína se ne vždy dokáže dívat takto zeširoka.
Při terapeutické tandemové práci se svým partnerem toto poznání s úspěchem využíváme. Přes spouštěcí bod citlivosti či bolesti dáme impuls energetické dráze, ta nás vede přes orgány až do místa blokované buněčné paměti, kde kdysi klient porušil přirozený řád své existence natolik, že zde zůstala trvalá stopa, kterou si pak nese celý čas sebou. Po odbloku se změní vibrační energie v těle natolik, že opraví paměť buňky v daném čase a vlna energie se vrací zpět do spouštěcího bodu místa bolesti, přes orgány a danou dráhu a vše se uvolní. Je to zázračné v tom, že oba jako průvodci klienta vedeme a on se ozdravuje sám. Stane se v té chvíli vědomým a má možnost ochutnat stav zdraví a energetické plnosti. Vlastně jenom "pustí obrovské napětí", které překóduje narušené buňky v těle.
Buňka potřebuje přirozenost i řád k tomu, aby fungovala.Jestli jste měl někdo možnost vidět v krevním nátěru zdravé buňky, nemyslím počítat krevní obraz, ale vnímat je. Jsou pravidelné, navzájem ctí prostor sousední buňky a přesto se každá soustředí sama na sebe. Jsou tiše svobodné a působí čistě a lehce. Kdežto buňky nemocné jsou zdeformované, navzájem se spolu perou o prostor, přetlačujou se, jsou těžkopádné, pomalé a hlučné. Bojují. Zde je počátek a zároveň konec všeho.
Nechci brát iluze lidem, co si myslí, že přirozený řád končí zdravou stravou a pohybem, ani naopak netkví v přílišném šetření se a povalování ani v meditování. Tajemství je v uvolnění na všech úrovních zároveň. Je nutné mít informace a chápat synchronicitní propojování, aby se výsledkem stalo uvolnění i dalších rovin.
A to je jádrem problému, který se děje dnes na scéně klasických či alternativních léčebných metod. Jsou příliš oddělené a zápasí spolu, nespolupracují. Nepleťte si to s tzv. kolečkem "bolí mě záda" - praktik, ortoped, neurolog, rehabiliťák a nic se nezjistí, tak se nasadí psychofarmaka... Pak se teprve hledá alternativní metoda a to už je vyčerpanost klienta na hodně vysoké úrovni a víra v uzdravení skoro na nule.
Posledních pár let dosahuje planetární energie vysokých vibrací a to zároveň způsobuje stále rychlejší čištění buněčné paměti. Proces spouští potíže nejdříve u těch citlivějších. Čeká to všechny, není kam utéct. Mnoho lidí to neunese. Protože potlačit anebo vytěsnit to už nebude možné, vysoké vibrace na planetě to hned rychle vysypou zpět na povrch. Lidé mají těchto starých zranění plná těla, ve svalech a nervových drahách je jich nejvíce. Jednotlivé metody to samy neošetří a tak je otázkou času, aby lidé začali propojovat. Psychosomatika je první vlaštovkou, další je jiný pohled na náš mentální svět a pomalý konec pouze levohemisférického vnímání, ten stojí za emoční sférou. Energetická medicína by v budoucích časech měla vše zastřešit. iva

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama