ROK 2016

14. ledna 2016 v 22:15 | Iva |  Články

ROK 2016


V souvislosti s transformačním obdobím r. 2012- 2023 si pomalu zvykáme a nemůžeme se tak divit stále narůstajícím hodnotám energií planety Země.
Ta bude opět velmi důsledně působit na fungování mozku a naší nervové soustavy. Takže se pravděpodobně dočkají i ti lidé, kteří doposud nevnímali jakékoliv změny. Rostoucí jangové vlny strachu a nedostatečná schopnost jinovat a tak harmonizovat organismus, přinese rozvrat fyzického stavu každé bytosti, bez ohledu na dosava...dní způsob života. Buněčná paměť je tvrdošíjná a umíněná. Omezenost našeho žití v jakémsi "KOKONU", kde máme věci pod kontrolou, už není možná. Je třeba žít cestu a ne cíl a jit za něj. Opustit falešný pocit bezpečí a držet se v tempu vysokých vibrací, aniž bychom tušili, co nás čeká. Vyžaduje to již umět pouštět "STARÉ", už nějaký čas nefungující vzorce. Patří sem všechny ryze levohemisférické pohledy na žití. Tyto máme všichni velmi zafixovány a tak bdělost i schopnost změnit pohled, je pro mnohé z nás hodně obtížné. Je nutné zpomalit, vstoupit do úplně jiného typu vnímání. Pravohemisférické, polaritně ženské vnímání nás dovede do poněkud jiného světa. Lidé se zde stávají zodpovědnější a svobodnější, ale i toto je třeba se naučit žít. Zvlášť, když se to neshoduje s životem našeho okolí, je to doslova paradoxní a bláznivé.
Dále je nutné zásadně změnit tok čakrových energií a to dostředivě...což je velmi silné téma a výzva pro všechny doposud duchovně působící jedince.
Více už brzy na mé úvodní přednášce, www. etiko-zlin.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 samaraanvil | Web | 15. ledna 2016 v 10:49 | Reagovat

Velice zajímavé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama