VĚDOMÉ SNĚNÍ UVNITŘ NÁS...

30. ledna 2016 v 10:14 | Iva |  Články

Schumannova frekvence, které se říká také Dech planety se od 90. let minulého století z hodnoty 7,83 Hz postupně zvyšuje a v této době se pomalu blíží k 16 Hz. To se odráží také na úrovni naší nervové soustavy, která tyto změny frekvencí silně vnímá. My si to začínáme podle citlivosti a schopnosti sebevnímání velmi dobře uvědomovat a dostáváme se tak do stavu VĚDOMÉHO SNĚNÍ. Rozumíme však tomu co se děje?
Naše kultura nám zakazuje snít, protože snění je pro ni nebezpečné. Probuzené vědomé snění odvádí lidské bytosti od toho, čím je naše kultura zkázy, zpět do středu živoucí esence svobodného a volného bytí. Vypadá to, že právě nyní se v naší globalizované kultuře svádí neviditelný boj o naši nesmrtelnost.
Já se s tím v terapiích setkávám stále častěji, lidem se otvírají prožitky z minulých inkarnací a ruší je v zavedeném prožívání současného života. Tělo pak může na obranu spustit reakci, která člověku pomůže nevnímat toto rušení. Přicházejí ke mě se zdravotním problémem, se kterým jim klasická medicína nepomohla. Mohou to být třeba tinitus, který ruší pocit "být sám se sebou ve tmě a tichu". Také různě dlouho trvající ukrutné palčivé bolesti bez zjevného spouštěče, které připomínají stará utrpení, ale my hledáme příčinu jenom tady a teď. Nyní časté neobvyklé změny váhy nahoru nebo dolů, dále různé formy přejídání se potravinou, která sníží citlivost - těžká jídla a tím zhoršení celkového metabolismu a odvedení pozornosti na povrchní úroveň. Klient si toto není schopen vysvětlit. Za vším jsou staré strachy, třeba ze smrti nebo neodpuštěná zrada blízké osoby, které chtějí být pochopeny a propuštěny. Jinak nelze vejít do svobodného prostoru. Vždyť o tom sníme všichni a teď můžeme vědomě.
Více na přednášce 24. února 2016 v 18hod na Akademia centru UTB Zlín

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama