ZDRAVÍ JE HLADINA VAŠÍ ENERGIE

10. března 2016 v 10:36 | Iva |  Psychosomatická medicína

Zdraví je hladina, v níž je vše v nás v rovnováze.
Mnoho lidí si přeje jediné - být zdráv.
Nakolik je iluzí názor, že jsem zdráv, pokud mě nic nebolí, nechodím k lékaři nebo vypadám dobře? Kde vzít jistotu, když mysl potřebuje důkazy? A tak jí to potvrzujeme a dokazujeme vyšetřováním, diagnostikou, přesto si v hloubi nejsme jisti.
Normativa této společnosti natolik zakřívila pohled na zdraví, že je velmi těžké se v tom orientovat.
Stejnost, omezenost, lhostejnost a mentalita oběti nás drží ve strachu, který je živnou půdou nemoci.
Je třeba se dostat k informacím, které nám umožní zdraví pochopit.
UZDRAVIT SE, JE ODVAHA A OSOBNÍ SÍLA VYSTOUPIT Z FREKVENCE, KTERÁ UMOŽŇUJE NEMOC.
Musíme začít měnit vše daleko hlouběji. Nad fyzičnem, emočnem a mentálnem. Tam leží spouštěcí mechanismus. Frekvenci zdraví nám umožní naše VĚDOMÍ. Uvědomím-li si v každém okamžiku hladinu zdraví a rozhoduji-li se pro ni, nelze být dále nemocen. Největší překážkou většiny z nás je čas a upoutanost na něj. Když to trvá, není to hned vidět, tak to asi nefunguje... A tak skáčeme jako figurky zprava doleva a zkoušíme vše, co je na trhu dostupné. Ať to stojí kolik chce, vždyť to "dělám pro zdraví". Tato iluze nás brzy unaví a my zase čekáme až někdo další vymyslí zázračný lék na zdraví.
Co potřebují naše buňky pro svůj chod a co je řídí? Je to naše DNA, v níž jsou zakódovány informace pro buňku. Mnoho z nás nemá potuchy o tom, že by obyčejný člověk (tedy jeho vědomí) do tohoto mechanismu byl schopen zasahovat. Poslední výzkumy ruských a amerických vědců, kteří se konečně nebojí propojovat ducha s vědou, to dokazují. Příklady pokusů tzv. fantomové DNA nebo formování buněk zvukem jsou předlohou pro mnoho z nás, co cítíme fascinující cestu, jak být zdravý.
Bude přibývat lidí, co půjdou takovou cestou, bez podpory medicíny, farmacie a pojištění. Tím poroste i kolektivní vědomí lidstva a přijde okamžik, kdy se převáží misky vah a nemoci budou postupně mizet. Tito lidé budou odvážně razit cestu, která je pro mnohé nepředstavitelná. Důvěra v sebe, ve svojí sílu, v moc se rozhodovat a být zodpovědný, věřit si, že to co dělám, je pro hladinu zdraví TVOŘIVÉ. Být zdravý není konstantní stav, mění se každým okamžikem a stále vibruje a mění frekvenci. Je vlastně naší ženskou podstatou- obsahem, propojenou s mužskou podstatou formou fyzického těla.
Komunikují spolu natolik, že obsah tvoří formu a naopak, vše je harmonické a v synergii. Zdravé.
Více na středeční přednášce 16.3. 2016 PSYCHOSOMATICKÁ MEDICÍNA na Akademia centru UTB Zlín v 18 hodin. iva
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dadainka | Web | 11. března 2016 v 20:17 | Reagovat

Zajímavé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama