KAŽDÝ MÁ SVÉ STÉBLO TRÁVY

20. března 2016 v 21:05 | Iva |  Články

Evoluční proces, který se pomalu začíná projevovat ve hmotě, je fenoménem pro ty z nás, kteří máme tu odvahu ho již teď naplno vnímat. Rychlost a míru zvýšení fotonového záření nelze přehlédnout, citliví lidé si toto uvědomují již od devadesátých let. Ano, v té době jsme spíše trpěli tím, že se nám tak nějak rozsypal život, nemohli jsme dál žít postaru.
Změny začaly na této individuální úrovni, kdy jsme každý z nás museli nejdříve objevit, kdo ve skutečnosti vůbec jsme. Do té doby nám přátelé, šéfové, partneři nebo naše děti nastavovali zrcadlo, abychom se uviděli. Mnozí se udivili, jak moc nejsou sami sebou a hrají role, které po nich žádá vnější svět. Věrnost těmto programům a totální nepřirozenost nás svazovala, uvnitř hlodala a zvyšovala touhu po osvobození.
Náš život se takovýmto postojem stal, čerpám z jedné zajímavé publikace, podobný životu vážky. Miluji šumavské slatě nebo opuštěná jezírka uprostřed brdských lesů, kde toto elegantní představení svobody, jakým je let vážky, můžete spatřit. Vážka žije nejdříve jako larva mnoho let na dně rybníka v bahně a prakticky pouze jí a spí. Po nějaké době se najednou namane stéblo trávy a larva se vyšplhá vzhůru k hladině. Zcela vyčerpaná ucítí svěží vítr na hladině a hřejivé sluneční paprsky a tak vyvine poslední síly, aby se nahoře udržela. Její larví tělo praskne a z jeho obsahu se začnou tvořit základy křídel. Až se zcela larva spotřebuje, křídla jsou hotová a vážka je schopna vzlétnout nad hladinu.Její křídla vydávají nádhernou frekvenci čisté svobody. Pozorovat let vážky je úžasným zážitkem.
Identický evoluční proces teď prožívá lidstvo. Začátek Zlatého věku, vždy povstává z totálního bahna a chaosu společnosti. Vše je v souladu s kosmickým řádem. My jsme na dně rybníka, omezeni systémovým žitím a stejností každodenního života. V našich vědomích přesto žije sen o svobodě. Jelikož se díky kosmické precesi probudila také planeta Země, oživuje svou silou i rybník, ve kterém na dně žijeme. Vše začíná narůstat, také podvodní trávy v našem rybníce. Kdo pochopí, že je třeba sebrat odvahu a vylézt výš, aby spatřil možnosti jak se stát "svobodným", přetransformuje své tělo, tím že vstřebá vše o sobě a doslova může znovu-objevit úplně jiný svět. Takový jaký si vysnil.
Z transformace se stává téměř klišé. Tisíce informací na internetu, že ani nevíte, čemu věřit. Věřte pouze tomu, co cítíte, že se projevuje v každodenním životě. Pozorujte lidi, procesy, vztahy a systémy. Pomalu umírají, nefungují a rozpadají se. Na dně rybníka se nelítá ani neplní sny. Je třeba zkoncentrovat síly a vystoupat vzhůru. Budete potřebovat se plně soustředit na sebe, zklidnit se a pomalu stoupat. Bude to trvat, žádné zázraky ani nikdo druhý už nemůže nikomu pomoci. Pouze každý sám sobě. Vibrace fotonů a vysoké frekvence již naplno mění naši nervovou soustavu. Pád člověka až ke stavu 85% převahy levé hemisféry a sympatiku, předrážděnosti a strachu ve všech rovinách se pomalu posunuje do středu. Prastará učení nativních národů tento stav rovnováhy dávno popsaly. Přivezla jsem z Peru sošku, která drží svoji hlavu na srdci a spokojeně se usmívá.Teď plně chápu její význam. Hlava se srdcem v souladu, probuzená vnitřní žena s uzdraveným vnitřním mužem ve společném souznění a plná komunikace ducha skrze duši s tělem, to je pro každého z nás úkol dnešní doby.
Mnoho lidí tento dostředivý tlak energií nebude ochotných akceptovat a raději odejdou. Na dně si totiž vybudovali pocit bezpečí pomocí hmotných statků nebo moci a žijou ve falešném pocitu, že se nic neděje. Kolikrát se Země rozlobila natolik, že z této jistoty zbyly jenom ruiny? Jedinou hodnotU, tedy to kým jsme, si neseme v sobě. Zatím si můžeme volit, jestli si odvážně budovat svobodu nebo líně čekat na spásu.
Evoluce jde svým tempem, po přebudování nervové soustavy a vzniku nových center příjmu energií na lidském těle, hybridních čaker, postupně zakrní náš emoční mozek a více se rozvine solární pleteň, kde bude centrum primárního vědomí. V polovině tohoto století nebudeme věřit tomu, jak jsme žili na jeho začátku. Vše bude jinak.
Lidé přichází s bolestmi právě v místech nově se tvořících centrech příjmu fotonových energií. Je jich celkem dvanáct, pro příklad jedním z nich je hrudní kost po její levé straně nebo zadní strana levé nohy od hýždě do poloviny lýtka, také pravá strana břicha pod pupkem nebo pravá oblast podpaží a ramene zezadu. Další v oblasti kolen a chodidel. Jejich pohyb je dynamický, každý den jiný a centra se střídají. Se všemi oblastmi máme zajímavé zkušenosti v naší tandemové terapii s partnerem. Mnoho terapeutů s tímto zatím nepracuje. Chystáme semináře zaměřená na tato nová centra na podzim 2016.
Také silová místa, které nás přitahují doslova srší novými energiemi. Letos jsme navštívili Kněhyni, oblast Jívové u Olomouce, Čantorii a Filipku v Beskydech a chystáme se na další zpívající kopce u nás i ve světě.
Těšíme se z této doby, ladíme se na nové frekvence a společně to pak sdílíme. Na mých přednáškách a seminářích informujeme zájemce o všem aktuálním, učíme je pracovat s kosmometrií, zvukem, vnímáním a naladěním na sebe. Všechny aktivity přináší zájem stále většího počtu lidí ze všech sfér a plní tak účel, proč jsem zde.Tím je služba celku. Děkuji Vám všem, kteří mě takto vnímáte. iva
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dadainka | Web | 21. března 2016 v 20:26 | Reagovat

Zajímavý článek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama