TO DŮLEŽITÉ PRO NÁS NEVIDÍME!

31. března 2016 v 22:06 | Iva |  Články

Poslední dva týdny, které jsou za námi, byly zvláštně neklidné. Po mém sobotním semináři, který vynesl všechny zúčastněné do příjemných hladin harmonie, nastalo hektické pondělí plné neklidu zvenčí. Tlak a manipulace lidí s druhými roste tak geometricky, že by za dřívějších časů člověk s obyčejnými hranicemi padl při prvním kontaktu. Teď - aby si každý z nás vybudoval hrad s hradbami ve svém nitru. Uzdravení mužské polarity je nutné. Lidé jsou jako sebestředné oběti všeho kolem. Kolektivní vědomí je přesyceno strachem, že občas cítíte v sobě chvění všech buněk. Dno pomyslného kalichu je zde. Emoční polévka vře, plamen hoří pod taktovkou fotonového záření a jen pára nad hrncem je ve znamení ducha. Kdo neví, že neví, vaří se a protože bojuje proti všemu, ochlazuje nevědomě var a nikdy nedojde k odpaření. Nedopustí, že by se něco dělo, vždyť není nic vidět.
Ale to důležité pro nás nevidíme! Jemné signály zesilujících změn našeho vědomí přijímáme anténou ve třetí komoře mozkové, hypothalamem. Ta je schopna, aniž bychom smysly cokoliv vnímali, nabírat evoluční pokyny pro aktivaci všech řetězců DNA, vzniku nových center příjmu fotonových energií na povrchu těla a propojování s už ne sedmi ale dvanácti-čakrovým systémem. Hypothalamus musí být v souladu s epifýzou a hypofýzou, aby všechna tři centra vysílala pro tělo signály tak jednoznačné, že buněčná paměť plná starých programů to jednoho dne vzdá a přeladí se také. Důležitým spoluhráčem je také solar plexus a oblast kolem kostrče, jako náš spodní pól. To jsou slabá místa většiny lidí. Dobře funkční oblast solaru je u lidí vzácností, sebedůvěra byla potlačena, sebeúcta neprojevena a sebeláska vyměněna za závislost. I kreativita sídlící v oblasti kostrče je zadušena uniformovaností a stejností všech, aby zapadali a nevynikali.
A s touto malou hodnotou eucitu není co projevovat do světa. Kombinace zablokovaného solaru plexu a blokace páté čakry způsobí nekomunikaci ven a ta následnou reaktivitu dovnitř. Naše rozhodování proti nám samým plodí další a další diagnózy, nespokojenost v životě a vnitřní neklid.
Vesmír to nevyřeší za nás, jak mnozí očekávali. Vesmír posílá energii a ti, co vědí jak s ní pracovat, projdou transformací zcela hladce, pokud jejich polarity budou spolupracovat a vzájemně se doplňovat. Poté, až se lidi naučí přijmout vše bez reakce, může vesmír poslat další zásilku. Zatím nejsme připraveni. Každý má se sebou spoustu práce. A mnoho lidí o tom ani neví. Tak se pusťme do toho. A zvykejme si, že to důležité pro nás nevidíme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama