Duben 2016

CELODENNÍ SEMINÁŘ "CESTY SVĚTEM A ČASEM"

17. dubna 2016 v 19:18 | Iva |  Kurzy

KDY : SOBOTA 11. ČERVEN 2016
ČAS : 9 HOD - 17 HODIN
KDE : ATELIÉR RD HVOZDENSKÁ 86, 763 11 ZLÍN - LUŽKOVICE
CENA : 900 KČ
REZERVACE : 728 087 118 nebo 608 842 413
POČET OSOB : MAX 12

Pro velký zájem jsem připravila pro ty z Vás, kteří rádi cestujete po energetických místech, zážitkový prezentační a také výukový seminář. Cestováním se bavím mnoho let a tak bych vše těžko poskládala do pouhé dvouhodinové prezentace. Tak se postupně budete dozvídat během sedmi hodin vše potřebné, jak cestovat za energiemi naší úžasné Matky Země. Provedu Vás silovými centry Moravy a Česka, včetně promítání záběrů z těchto míst a popisu daných energií. Jak taková místa najít a jak se naučit na ně nacítit.
Uvedu velké množství GPS poloh silových míst nejen v okolí Zlína.
Místa si rozdělíme jednak podle energetických linií a také druhů energií, mužsky nebo žensky vyzařující.
Dále ukážu kopce s pyramidální energií, jaké mají znaky. Navštíme některé z nich formou fotoprezentace.
Zpívající hory a jejich frekvence 1,45 - 1,8 Hz, které jsme vylezli v letošním roce.
Vysvětlím jak rozlišit místa, která působí a ladí ženskou energii, čakry 2, 4 a 6, co na takovém místě pociťujete a jaké zvuky Vás mohou s místem sladit. Také jang energie mužsky zářících kopců, oslovující čakry 1, 3, 5 a 7. Vše si prakticky vyzkoušíte. Budeme Vás učit se sladit se zvukovými frekvencemi, abyste je dokázali rozlišit tělem.
Na závěr uvedu nový projekt, který budu prezentovat na podzim letošního roku. Je to cestování po místech, vyzařujících energie "Zlatého věku", která otevírají nová centra příjmu energií v lidském těle. Je jich celkem 12 a každé je spojeno s místem na světové, národní a tělesné úrovni. S těmito fyzickými místy na těle již pracujeme s partnerem od roku 2014 a máme neuvěřitelné výsledky. Ukážu Vám všechna místa, jak jsme je společně v letech 2015 -16 procestovali a zároveň mapu míst na lidském těle. Od podzimu 2016 máme připraven nový seminář, kde budeme ukazovat přímo práci s těmito místy na těle. Tato novinka pro fyzioterapeuty, maséry i lajky je objevem, jejíž rychlá dynamika a otevírání bude na Zemi aktuální až do roku 2022.

CELODENNÍ SEMINÁŘ K ROZHODOVÁNÍ A INTUICI

17. dubna 2016 v 17:45 | Iva |  Kurzy

KDY : SOBOTA 21. KVĚTNA 2016
KDE : ATELIÉR RD HVOZDENSKÁ 86, 763 11 ZLÍN - LUŽKOVICE
ČAS : 9 HOD AŽ 17 HOD
CENA : 900 KČ
REZERVACE: 728 087 118 nebo 608 842 413
PROČ : potřebuji
- informace
- tomu rozumět
- umět to v sobě najít a pochopit
- umět se uvolnit
- umět rozeznat jedno od druhého
- umět s tím vědomě pracovat
- umět se vyladit
Skupinová terapie je skvělou formou práce na sobě. Mí klienti si vždy energii seminářů velmi chválí. Během prezentace předvedeme s partnerem ukázky práce se zvukem k vyladění těla, čaker i buněčné paměti. Budeme odhalovat bloky, které brání se dobře rozhodnout. Váhavost už neovlivní ani otálení nezpomalí to, že něco učiníme, děláme-li to vědomě.
Práce s intuicí Vás pobaví a naučíte si s ní hrát jako děti.
Pochopíte, jak důležitá je spolupráce obou polarit ve vás.
A neposle

SKUPINA: do 10 osobdní zprávou je, že ŽIVOT VÁM ZAČNE PŘIPADAT ZÁBAVNÝ!
Už se nikdy nebudete nudit.

PŘEDNÁŠKY KVĚTEN A ČERVEN 2016

17. dubna 2016 v 16:57 | Iva |  Přednášky

AKADEMIA CENTRUM UTB ZLÍN, Mostní 5139, posluchárna 111

STŘEDA 11.KVĚTNA 2016 V 18 HODIN

TÉMA:"INTUITIVNÍ VNÍMÁNÍ aneb otevření třetího oka"

Tato přednáška uzavře jarní cyklus a volně naváže na dubnové téma o naší schopnosti správně se ROZHODOVAT.
Míra naší vůle je nesmírně důležitým aspektem, z jehož vyváženosti právě správné rozhodování vychází. Vše v základu vychází z podstaty vnímání naší mužské polarity. Paradoxem je, že k přirozenému a správnému rozhodnutí nepotřebujeme prakticky žádnou vůli. To je pro mnohé z nás překvapením, protože k něčemu takovému, jako mít silnou vůli, jsme byli od malička vedeni. Taky jsme mohli pochopit téma "práce s vlastní energií", od napojení-odpočinku-uvolnění až po vyčerpání. S tímto pak souvisí i naše rozhodování na úrovni komunikace a tvorby reality prostřednictvím slov.
Protože jsme bytosti duální, je to právě intuice, která v sobě ukrývá polaritu ženskou. To, jak dokážeme přijímat své ženství, se pak odráží v tom, jak dokážeme intuitivně tvořit vše oblastech svého života. U žen toto probouzení ženství nyní prochází velkým čištěním prvních dvou čaker, zejména na mezigenerační úrovni, tedy čištěním rodové paměti a věrnosti vůči ní. Až potom přes sebepřijetí, důvěru a úctu k sobě pronikne solarní pletení do srdeční čakry. Stane se skutečnou láskou k sobě. Taková žena je sama sebou a teprve nyní začíná léčit muže. Nejdříve mužský aspekt v sobě a následně pak muže kolem sebe. U mužů je probuzení intuice možné pouze v případě, je-li on sám ochoten komunikovat se svou duší.V životě to znamená odvahu sdílet skrze své pocity se svojí partnerkou vše. I to, co ho dělá slabým, zraněným, nejistým a nemocným. Jenom upřímnost a pravdivost ho může navést na cestu rovnocennosti obou aspektů v sobě. To je to nejdůležitější poznání pro nás všechny, žít celistvě a jednotně, být vše v sobě.
Nastává epocha "Zlatého věku", kdy to bez intuice nepůjde. Energie nedovolí žít druhý aspekt skrze partnera, tak jak to bylo doposud v závislých vztazích. Bez intuice nelze projít evolucí tohoto chaotického období.

INTUICE JE ODDANOST ŽIVOTU A OCHOTA ŘÍDIT SE SVOJÍ PŘIROZENOSTÍ!
SVOJE ENERGETICKÉ POLE JE TŘEBA VYPLNIT TÍM, KDO JSI A ČÍM JSI!

Jelikož během dvouhodinové prezentace není možné obsáhnout vše k danému tématu, rozhodla jsem se k oběma tématům uspořádat zážitkový celodenní seminář. Ten proběhne v sobotu 21. května 2016 od 9 do 17 hodin, v ateliéru Hvozdenská 86, Zlín - Lužkovice. Rezervace a další informace viz rubrika KURZY.

CESTY SVĚTEM A ČASEM 2.

5. dubna 2016 v 17:34 | Iva |  Mé cesty po silových místech

"SYNCHRONICITA ZNAMENÁ NEKONEČNÉ PROPOJOVÁNÍ VŠEHO SE VŠÍM DO JEDNOTNÉ SÍTĚ
NA VESMÍRNÉ ŠACHOVNICI."

Na snímcích silová místa, která mohou mít pro některé z nás spoustu spojitostí...
Pohled z Arménie na oblast magnetické hory Ararat 5137m v Turecku (nahoře)
Arménské jezero Kari v oblasti Aragats 3890m
Rumunská oblast Transylvánských Alp Bucegi
Bucegi má svoji Sfingu
Visoko Bosna
Rtanj Srbsko
Babia Gora v Polsku
Australská Ayers Rock- Uluru
Bájné jezero Titicaca v Peru
Moje plavení se po Titicaca
Kaldera sopky Théra na Santorini


ZPÍVAJÍCÍ HORY

4. dubna 2016 v 22:37 | Iva |  Mé cesty po silových místech

ZPÍVAJÍCÍ HORY

Energetický přetlak se děje na všech planetách Sluneční soustavy včetně Slunce. Jeho solární aktivita je velmi labilní a rychle kolísá. Slunce je předimenzováno natolik, že solární bouře a výrony obrovského množství plazmatické energie budou mít pro Zemi častěji větší následky, hrozí kolapsy rozvodných a elektro zařízení.
Akustické jevy na Zemi, kdy se zdálo, že Země duní, byly vědci doposud vysvětlovány zesílenou seismickou činností.
Roku 2014 však zjistili, že zvuk ale působí v prostoru. Rusové tvrdí, že jde o hroty rezonance, které je lidské ucho schopno vůbec slyšet. Plazmatická energie ve formě oblaku jemné ionizované plazmy naráží do atmosféry a ta se rozkmitá. Planeta je vlastně ladičkou a po sladění vzniká infrazvuková rezonance 1,45 Hz.
Napojuje se pak na silová centra na celé planetě. Tyto vlny nejsou dynamické, ale pulsují.
Česká republika je napojena na centrum v Gíze (Egypt), vlny jdou směrem na Evropu, prochází také oblastí pyramid ve Visoku (Bosna) a pokračují na sever na naše území. Zde tak můžeme, pokud jsme dostatečně citliví, nalézt místa se stacionární energií, které mají svoji vlastní pulsaci a kmitočet. Harmonizují lidské tělo a buňky, umožňují dokonalé uzemnění, vytváří alikvótní tj. vyšší harmonické tóny a ty kódují DNA, která prochází nyní transformací.
České kopce, na kterých je možné tyto frekvence zaznamenat jsou BLANÍK, ŘÍP, KNĚHYNĚ, ČANTORIE, JESENICKÉ SOPKY. Na slovensko-polské hranici magická BABÍ HORA také DIABLAK nebo východoslovenské pohoří VIHORLAT.
Pojďme některé z nich navštívit.

KNĚHYNĚ 1257 m n.m.

Třetí nejvyšší hora Moravskoslezských Beskyd je svou energií naprosto zvláštní.
Když zdoláte jejího strážce Čertův mlýn, vrchol jen o pár mertů nižší, zato silně vyzařující jangově drsnou energii, ocitnete se v sedle pod Kněhyní. Zde začíná nejenom divoká, člověkem neupravená rezervace, ale obrovské ztišení, které cítíte až do morku kostí. Když budete dobře uvnitřnění, je možné slyšet houpavou melodii, pocitově blízkou mateřské náruči, která Vás neuvěřitelně uvolní.
Tato dáma má vrchol ve tvaru prostorného plata, identický s pyramidálními vrchy třeba Visocké pyramidy Měsíce.
Energie jsou silně jinové, stromy do spirály nebo ohnuté do pravých úhlů, bujná vegetace, nízké pravidelné skupinky listnáčů ve trojicích, hnízda vzácných ptáků, doupata zvířat, to vše má svůj účel. Přitáhnout sem člověka, aby začal vnímat Zemi a její ženskou energii jinak. Všem se nám totiž ženské energie v těchto časech nedostává a proto doporučuji se na Kněhyni vydat.ČANTORIA 995 m n.m

Vrchol tvořící státní hranici s Polskem v oblasti Slezska. Pověst o této bájné hoře tvrdí, že uvnitř hory je dutina, ve které žije skupina rytířů ve zlaté zbroji, kteří čekají na výzvu a pak vyrazí vysvobodit lidstvo. Že by další spící bytosti, čekající na to, až lidé dojdou k určité úrovni vědomí?
Výstup na vrchol je typický pro pyramidální kopce, zalesnění drobnými skupinkami různě pokroucených stromů, sklon okolo 8 stupňů a množstvím vodních pramenů.
Energie této hory je opět více jinová, máte pocit jakoby jste se nedotýkali chodidly země, jakoby jste se vznášeli. Rozhledna na vrcholu poskytne rozhledy na Polsko, Slovensko, Ostravsko a Těšínsko.
Sestup z této hory do Nýdku po hraniční čáře patří k adrenalinovým, s nádherným výhledem na vrcholy Ostrý nebo Mionší.BABÍ HORA - DIABLAK 1725m n.m.

Magická hora s pověstí o tunelech a podzemních prostorách se spícími bytostmi.


CESTY SVĚTEM A ČASEM 1.

1. dubna 2016 v 22:49 | Iva |  Mé cesty po silových místech

Proč cestuji a putuji po silových místech?
Snažím se pochopit smysl věcí, to jak pracuje vědomí uvnitř těla a jak reaguje na frekvence a sílu daného místa.
Přímo to naciťovat, prožívat a předávat jako inspiraci druhým.
Účelem toho všeho je otevřít lidem možnosti pochopit sebe, uvidět se zevnitř a rozpomenout se na svoji pravou přirozenost.Také na to, kým jsme byli kdysi nebo kde jsme žili. Jsou to ty okamžiky, když poprvé přijedeme na nějaké místo a najednou cítíme, že tu nejsme poprvé, orientujeme se a dovede nás to tam, kde to dobře známe. Jsme velmi překvapeni a zároveň je nám zvláštně. Vede nás to ke zvědavosti a zkoumání, proč se nám to stalo a přitáhlo nás to sem.
Hledáme daleko od domova, cestujeme na konec světa, ale najdeme to někdy? Jednou ano.
VŽDYŤ TO CO HLEDÁME, MÁME PŘÍMO PŘED NOSEM. Hledáme totiž ROVNOVÁHU, tu jedinou vesmír podporuje. A právě na silových místech se s rovnováhou můžeme spojit. Nadšení z cestování Vám všem přeji z celého srdce. iva