CELODENNÍ SEMINÁŘ "CESTY SVĚTEM A ČASEM"

17. dubna 2016 v 19:18 | Iva |  Kurzy

KDY : SOBOTA 11. ČERVEN 2016
ČAS : 9 HOD - 17 HODIN
KDE : ATELIÉR RD HVOZDENSKÁ 86, 763 11 ZLÍN - LUŽKOVICE
CENA : 900 KČ
REZERVACE : 728 087 118 nebo 608 842 413
POČET OSOB : MAX 12

Pro velký zájem jsem připravila pro ty z Vás, kteří rádi cestujete po energetických místech, zážitkový prezentační a také výukový seminář. Cestováním se bavím mnoho let a tak bych vše těžko poskládala do pouhé dvouhodinové prezentace. Tak se postupně budete dozvídat během sedmi hodin vše potřebné, jak cestovat za energiemi naší úžasné Matky Země. Provedu Vás silovými centry Moravy a Česka, včetně promítání záběrů z těchto míst a popisu daných energií. Jak taková místa najít a jak se naučit na ně nacítit.
Uvedu velké množství GPS poloh silových míst nejen v okolí Zlína.
Místa si rozdělíme jednak podle energetických linií a také druhů energií, mužsky nebo žensky vyzařující.
Dále ukážu kopce s pyramidální energií, jaké mají znaky. Navštíme některé z nich formou fotoprezentace.
Zpívající hory a jejich frekvence 1,45 - 1,8 Hz, které jsme vylezli v letošním roce.
Vysvětlím jak rozlišit místa, která působí a ladí ženskou energii, čakry 2, 4 a 6, co na takovém místě pociťujete a jaké zvuky Vás mohou s místem sladit. Také jang energie mužsky zářících kopců, oslovující čakry 1, 3, 5 a 7. Vše si prakticky vyzkoušíte. Budeme Vás učit se sladit se zvukovými frekvencemi, abyste je dokázali rozlišit tělem.
Na závěr uvedu nový projekt, který budu prezentovat na podzim letošního roku. Je to cestování po místech, vyzařujících energie "Zlatého věku", která otevírají nová centra příjmu energií v lidském těle. Je jich celkem 12 a každé je spojeno s místem na světové, národní a tělesné úrovni. S těmito fyzickými místy na těle již pracujeme s partnerem od roku 2014 a máme neuvěřitelné výsledky. Ukážu Vám všechna místa, jak jsme je společně v letech 2015 -16 procestovali a zároveň mapu míst na lidském těle. Od podzimu 2016 máme připraven nový seminář, kde budeme ukazovat přímo práci s těmito místy na těle. Tato novinka pro fyzioterapeuty, maséry i lajky je objevem, jejíž rychlá dynamika a otevírání bude na Zemi aktuální až do roku 2022.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama