PŘEDNÁŠKY KVĚTEN A ČERVEN 2016

17. dubna 2016 v 16:57 | Iva |  Přednášky

AKADEMIA CENTRUM UTB ZLÍN, Mostní 5139, posluchárna 111

STŘEDA 11.KVĚTNA 2016 V 18 HODIN

TÉMA:"INTUITIVNÍ VNÍMÁNÍ aneb otevření třetího oka"

Tato přednáška uzavře jarní cyklus a volně naváže na dubnové téma o naší schopnosti správně se ROZHODOVAT.
Míra naší vůle je nesmírně důležitým aspektem, z jehož vyváženosti právě správné rozhodování vychází. Vše v základu vychází z podstaty vnímání naší mužské polarity. Paradoxem je, že k přirozenému a správnému rozhodnutí nepotřebujeme prakticky žádnou vůli. To je pro mnohé z nás překvapením, protože k něčemu takovému, jako mít silnou vůli, jsme byli od malička vedeni. Taky jsme mohli pochopit téma "práce s vlastní energií", od napojení-odpočinku-uvolnění až po vyčerpání. S tímto pak souvisí i naše rozhodování na úrovni komunikace a tvorby reality prostřednictvím slov.
Protože jsme bytosti duální, je to právě intuice, která v sobě ukrývá polaritu ženskou. To, jak dokážeme přijímat své ženství, se pak odráží v tom, jak dokážeme intuitivně tvořit vše oblastech svého života. U žen toto probouzení ženství nyní prochází velkým čištěním prvních dvou čaker, zejména na mezigenerační úrovni, tedy čištěním rodové paměti a věrnosti vůči ní. Až potom přes sebepřijetí, důvěru a úctu k sobě pronikne solarní pletení do srdeční čakry. Stane se skutečnou láskou k sobě. Taková žena je sama sebou a teprve nyní začíná léčit muže. Nejdříve mužský aspekt v sobě a následně pak muže kolem sebe. U mužů je probuzení intuice možné pouze v případě, je-li on sám ochoten komunikovat se svou duší.V životě to znamená odvahu sdílet skrze své pocity se svojí partnerkou vše. I to, co ho dělá slabým, zraněným, nejistým a nemocným. Jenom upřímnost a pravdivost ho může navést na cestu rovnocennosti obou aspektů v sobě. To je to nejdůležitější poznání pro nás všechny, žít celistvě a jednotně, být vše v sobě.
Nastává epocha "Zlatého věku", kdy to bez intuice nepůjde. Energie nedovolí žít druhý aspekt skrze partnera, tak jak to bylo doposud v závislých vztazích. Bez intuice nelze projít evolucí tohoto chaotického období.

INTUICE JE ODDANOST ŽIVOTU A OCHOTA ŘÍDIT SE SVOJÍ PŘIROZENOSTÍ!
SVOJE ENERGETICKÉ POLE JE TŘEBA VYPLNIT TÍM, KDO JSI A ČÍM JSI!

Jelikož během dvouhodinové prezentace není možné obsáhnout vše k danému tématu, rozhodla jsem se k oběma tématům uspořádat zážitkový celodenní seminář. Ten proběhne v sobotu 21. května 2016 od 9 do 17 hodin, v ateliéru Hvozdenská 86, Zlín - Lužkovice. Rezervace a další informace viz rubrika KURZY.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama