ZPÍVAJÍCÍ HORY

4. dubna 2016 v 22:37 | Iva |  Mé cesty po silových místech

ZPÍVAJÍCÍ HORY

Energetický přetlak se děje na všech planetách Sluneční soustavy včetně Slunce. Jeho solární aktivita je velmi labilní a rychle kolísá. Slunce je předimenzováno natolik, že solární bouře a výrony obrovského množství plazmatické energie budou mít pro Zemi častěji větší následky, hrozí kolapsy rozvodných a elektro zařízení.
Akustické jevy na Zemi, kdy se zdálo, že Země duní, byly vědci doposud vysvětlovány zesílenou seismickou činností.
Roku 2014 však zjistili, že zvuk ale působí v prostoru. Rusové tvrdí, že jde o hroty rezonance, které je lidské ucho schopno vůbec slyšet. Plazmatická energie ve formě oblaku jemné ionizované plazmy naráží do atmosféry a ta se rozkmitá. Planeta je vlastně ladičkou a po sladění vzniká infrazvuková rezonance 1,45 Hz.
Napojuje se pak na silová centra na celé planetě. Tyto vlny nejsou dynamické, ale pulsují.
Česká republika je napojena na centrum v Gíze (Egypt), vlny jdou směrem na Evropu, prochází také oblastí pyramid ve Visoku (Bosna) a pokračují na sever na naše území. Zde tak můžeme, pokud jsme dostatečně citliví, nalézt místa se stacionární energií, které mají svoji vlastní pulsaci a kmitočet. Harmonizují lidské tělo a buňky, umožňují dokonalé uzemnění, vytváří alikvótní tj. vyšší harmonické tóny a ty kódují DNA, která prochází nyní transformací.
České kopce, na kterých je možné tyto frekvence zaznamenat jsou BLANÍK, ŘÍP, KNĚHYNĚ, ČANTORIE, JESENICKÉ SOPKY. Na slovensko-polské hranici magická BABÍ HORA také DIABLAK nebo východoslovenské pohoří VIHORLAT.
Pojďme některé z nich navštívit.

KNĚHYNĚ 1257 m n.m.

Třetí nejvyšší hora Moravskoslezských Beskyd je svou energií naprosto zvláštní.
Když zdoláte jejího strážce Čertův mlýn, vrchol jen o pár mertů nižší, zato silně vyzařující jangově drsnou energii, ocitnete se v sedle pod Kněhyní. Zde začíná nejenom divoká, člověkem neupravená rezervace, ale obrovské ztišení, které cítíte až do morku kostí. Když budete dobře uvnitřnění, je možné slyšet houpavou melodii, pocitově blízkou mateřské náruči, která Vás neuvěřitelně uvolní.
Tato dáma má vrchol ve tvaru prostorného plata, identický s pyramidálními vrchy třeba Visocké pyramidy Měsíce.
Energie jsou silně jinové, stromy do spirály nebo ohnuté do pravých úhlů, bujná vegetace, nízké pravidelné skupinky listnáčů ve trojicích, hnízda vzácných ptáků, doupata zvířat, to vše má svůj účel. Přitáhnout sem člověka, aby začal vnímat Zemi a její ženskou energii jinak. Všem se nám totiž ženské energie v těchto časech nedostává a proto doporučuji se na Kněhyni vydat.ČANTORIA 995 m n.m

Vrchol tvořící státní hranici s Polskem v oblasti Slezska. Pověst o této bájné hoře tvrdí, že uvnitř hory je dutina, ve které žije skupina rytířů ve zlaté zbroji, kteří čekají na výzvu a pak vyrazí vysvobodit lidstvo. Že by další spící bytosti, čekající na to, až lidé dojdou k určité úrovni vědomí?
Výstup na vrchol je typický pro pyramidální kopce, zalesnění drobnými skupinkami různě pokroucených stromů, sklon okolo 8 stupňů a množstvím vodních pramenů.
Energie této hory je opět více jinová, máte pocit jakoby jste se nedotýkali chodidly země, jakoby jste se vznášeli. Rozhledna na vrcholu poskytne rozhledy na Polsko, Slovensko, Ostravsko a Těšínsko.
Sestup z této hory do Nýdku po hraniční čáře patří k adrenalinovým, s nádherným výhledem na vrcholy Ostrý nebo Mionší.BABÍ HORA - DIABLAK 1725m n.m.

Magická hora s pověstí o tunelech a podzemních prostorách se spícími bytostmi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama